GÜZELBAHÇE'DE BİR EVİNİZ VAR

Güzel anlar, güzel anılar.

Güzelbahçe’de eski Parmak Yalatan’ın yerine yeniden inşaa edilen ve her köşesi 4 ayda yenilenen Pirzola House hizmete başladı.

Lezzet ve hijyen Hakan Oğuzer’in sağlık sektöründeki yılların getirisi, dekorasyondaki şıklık ise Ali Gönlügür’ün dekorasyon ve mobilya sektöründeki tecrübesi Pirzola House’da ki mükemmelliğin sebebini açıklıyor.

Şıklığıyla, kalitesiyle dışarıdan cezbeden mekanda lezzet konusunda da tecrübeli ustalarla çalışılıyor.

 

ÇOCUKLARINIZ GÜVENDE…

Herşey onların rahatı için.

Siz lezzetli ızgara ve mezelerin ve dostlarınızla sohbetin tadını çıkarırken çocuklarınız da oyun parkında görevli ablalarıyla oyun oynayabiliyorlar.

Aklınız arkada kalmasın diye oyun parkını izleyen kameralar sayesinde; masanızın üst bölümünde yer alan televizyonlardan   çocuğunuz her an gözünüzün önünde.

Sizler rahat ortamda lezzetin tadına varırken; çocuklarınız oldukça geniş ve özenle dizayn edilmiş oyun parkında zıp zıp’ın keyfini çıkarıyor..

 

İZMİR'DE GERÇEK T-BONE STEAK

Her zaman en iyisini isteyenlere

Dananın sadece sırt kısmından çıkarılan Dallas, Kobe, bonfile ve New York steak olarak da adlandırılan T-Bone steak özel t-bone dolabında 28 gün himalaya tuzuyla bekletiliyor ve bu sayede etin lezzetli suyu içine hapsedilerek pişirme aşamasında lezzetinin kaybolması önleniyor.

Tanju Çolak gibi ünlü isimlerin de arasında yer aldığı T-bone steak müptelalarının ilk haftadan özel t-bone dolabındaki etlere isimlerini yazdırmalarının sebebi de böylece anlaşılıyor.

Döküm mangallarda kömür ateşinde 2-3 dk. pişirilerek servis edilen t-bone steak İzmir’de ilk kez Pirzola House’da et ve mangal sevenlere sunulmak üzere sahiplerini bekliyor.

Seçkin et ızgara lezzetlerinin yanı sıra 70 çeşit özel meze ve 10 çeşit tatlıdan oluşan mönüsüyle Pizza House; “Seçiminiz ne olursa olsun pişman olmayacaksınız” diyebilecek kadar iddialı.

 

Pirzola House Online Rezervasyon Sistemi sayesinde rezervasyon notu ekleyebilir özel dileklerinizi iletebilir, cep telefonu, tablet bilgisayar vs. tüm cihazlardan hızlı bir şekilde rezervasyon ayrıntılarını girebilirsiniz.

İş yemekleri, yıl dönümü, doğumgünü gibi özel günlerinizde Pirzola House, geniş menüsü, çocuk oyun parkı ve 150 araçlık oto parkı ile misafirlerine rahat ve lezzet dolu bir geceyi garanti ediyor.